SINGER M1505 šicí stroj Elektrický
Kód: AGDSINMSZ0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce šicího stroje
Šití
Automatická knoflíková dírka
Ano
Počet vzorů stehu
6
Knoflíkový typ
4 kroky
Volné rameno
Ano
Barva
Bílá
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Obsah balení
Včetně plstěných podložek
Ano
Včetně příslušenství šicího stroje
Cik-cak noha
Včetně sady jehel
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 7393033102975 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
