Silicon Power XS75 2 TB PCIe Gen 4x4 M.2 NVMe (SP02KGBP44XS75S5)
Kód: DIASLPSSD0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
PCI Express 4.0
Kapacita disku SSD
2 TB
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Rychlost čtení
7000 MB/s
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Hmotnost a rozměry
Výška
10,8 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
33 g
Šířka
24,6 mm
Provozní podmínky
Výstupní napětí
3.3 V
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 4713436164098 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
