Silicon Power XPOWER Zenith RGB paměťový modul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMSLPDR40024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/server
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Napětí paměti
1.35 V
Typ chlazení
Chladič
Typ vnitřní paměti
DDR4
Vnitřní paměť
8 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 8 GB
ECC
Ne
Podsvícení
Ano
Formát paměti
288-pin DIMM
CAS latence
16
Hmotnost a rozměry
Šířka
8 mm
Výška
38,5 mm
Hloubka
133,4 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před extrémními teplotami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 4713436143093 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
