Silicon Power XPOWER Zenith RGB paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMSLPDR40025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
16 GB
Typ chlazení
Chladič
CAS latence
16
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3200 MHz
Komponent pro
PC/server
Barva podsvětlení
Vícebarevný
ECC
Ne
Formát paměti
288-pin DIMM
Podsvícení
Ano
Napětí paměti
1.35 V
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
133,4 mm
Šířka
8 mm
Výška
38,5 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt paměťového modulu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4713436143109 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 67 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
