Silicon Power XPOWER Zenith paměťový modul 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMSLPDR40018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC
Ne
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Frekvence paměti
3200 MHz
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 8 GB
Napětí paměti
1.35 V
CAS latence
16
Formát paměti
288-pin DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR4
Typ chlazení
Chladič
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
16 GB
Hmotnost a rozměry
Šířka
8 mm
Výška
38,5 mm
Hloubka
133,4 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt paměťového modulu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4713436143000 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, Green dot, WEEE, RoHS |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
