Silicon Power XPOWER Storm RGB paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 ECC (SP032GXLWU60CFDK)
Kód: PAMSLPDR50030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
CAS latence
36
Podsvícení
Ano
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC na desce
Ano
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ chlazení
Chladič
Barva podsvětlení
Vícebarevný
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Vnitřní paměť
32 GB
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC
Modulová konfigurace
2048M x 8
ECC
Ano
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Hmotnost a rozměry
Hloubka
43,5 mm
Šířka
133,4 mm
Hmotnost
45 g
Výška
8,8 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4713436162384 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 112 mm |
| Šířka balení: | 152 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
