Silicon Power XPOWER Storm RGB paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 ECC (SP032GXLWU60BFSK)
Kód: PAMSLPDR50031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Typ chlazení
Chladič
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
ECC na desce
Ano
Barva podsvětlení
Vícebarevný
Podsvícení
Ano
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Vnitřní paměť
32 GB
CAS latence
38
Napětí paměti
1.35 V
ECC
Ano
Komponent pro
PC
Modulová konfigurace
2048M x 8
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
45 g
Hloubka
43,5 mm
Šířka
133,4 mm
Výška
8,8 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
WEEE
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj sami nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4713436162407 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 16 mm |
| Šířka balení: | 155 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
