Silicon Power XPOWER Pulse paměťový modul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC
Kód: PAMSLPDR50007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přenosová rychlost dat paměti
6000 MT/s
Frekvence paměti
6000 MHz
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 16 GB
ECC na desce
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ano
CAS latence
30
Napětí paměti
1.35 V
Komponent pro
PC/server
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
32 GB
Hmotnost a rozměry
Šířka
133,4 mm
Hloubka
5,2 mm
Výška
31,3 mm
Hmotnost
25 g
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 4713436160564 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
