Silicon Power XD80 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIASLPSSD0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Kapacita disku SSD
1 TB
Komponent pro
PC/Laptop
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2000000 h
Rozhraní
PCI Express 3.0
Rychlost zápisu
3000 MB/s
NVMe
Ano
Formát SSD
M.2
Rychlost čtení
3400 MB/s
Podsvícení
Ne
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.3
Hmotnost a rozměry
Šířka
22 mm
Výška
4,8 mm
Hmotnost
11 g
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4713436142959 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
