Silicon Power US75 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
Kód: DIASLPSSD0081
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
15000000 h
Rychlost zápisu
6000 MB/s
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Rozhraní
PCI Express 4.0
NVMe
Ano
Kapacita disku SSD
4 TB
Rychlost čtení
7000 MB/s
Hmotnost a rozměry
Výška
3,6 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
8 g
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436153825 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
