Silicon Power US75 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIASLPSSD0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
NVMe
Ano
Kontrola parity s nízkou hustotou (LDPC)
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
2.0
Formát SSD
M.2
Kapacita disku SSD
2 TB
Komponent pro
PC / Notebook / Herní konzole
Podporované operační systémy Windows
Ano
Rychlost zápisu
6500 MB/s
Rychlost čtení
7000 MB/s
Hardwarové šifrovaní
Ne
Rozhraní
PCI Express 4.0
Podpora RAID
Ano
Typ paměti
3D NAND
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Příkon
Provozní napětí
3,3 V
Hmotnost a rozměry
Výška
5 mm
Šířka
22 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
11 g
Údaje o balení
Typ balení
Závěsný obal
Technické údaje
Neobsahuje
Kadmium
Další charakteristiky
Barva
Šedá
Typ chlazení
Chladič
Certifikáty shody
WEEE
Záruční doba
5 rok/roky
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
Green Dot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4713436164067 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
