Silicon Power UD90 M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIASLPSSD0045
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kontrola parity s nízkou hustotou (LDPC)
Ano
Hardwarové šifrovaní
Ne
Verze NVMe
1.4
Typ paměti
3D NAND
NVMe
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Ochrana dat typu End-to-End
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rozhraní
PCI Express 4.0
Formát SSD
M.2
Podpora RAID
Ano
Rychlost zápisu
4200 MB/s
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
4800 MB/s
Hmotnost a rozměry
Hloubka
22 mm
Hmotnost
8 g
Šířka
80 mm
Výška
3,5 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
WEEE
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte vysokým teplotám.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.016 kg |
| EAN: | 4713436147305 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 6 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
