Silicon Power UD90 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIASLPSSD0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost zápisu
4800 MB/s
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Verze NVMe
1.4
Rozhraní
PCI Express 4.0
Typ paměti
3D NAND
Hardwarové šifrovaní
Ne
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost čtení
5000 MB/s
NVMe
Ano
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Hmotnost a rozměry
Výška
3,5 mm
Hloubka
22 mm
Hmotnost
8 g
Šířka
80 mm
Další charakteristiky
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Maximální provozní teplota
70 °C
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436149507 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
