Silicon Power UD85 M.2 2 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIASLPSSD0049
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Typ paměti
3D NAND
Hardwarové šifrovaní
Ne
Verze NVMe
1.4
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Formát SSD
M.2
Komponent pro
PC/Laptop
NVMe
Ano
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Rychlost čtení
3600 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rozhraní
PCI Express 4.0
Ochrana dat typu End-to-End
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
Rychlost zápisu
2800 MB/s
Podpora technologie SMART
Ano
ECC
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8 g
Výška
3,5 mm
Hloubka
80 mm
Šířka
22 mm
Provozní podmínky
Maximální provozní teplota
70 °C
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie specifické pro značku
SLC Caching
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4713436150442 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
