Silicon Power UD85 M.2 1 TB PCI Express 4.0 3D NAND NVMe
Kód: DIASLPSSD0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ paměti
3D NAND
Rychlost zápisu
2800 MB/s
Hardwarové šifrovaní
Ano
Podpora technologie SMART
Ano
Komponent pro
PC/Laptop
ECC
Ano
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Verze NVMe
1.4
Formát SSD
M.2
Podporované operační systémy Windows
Windows 8.1
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Rychlost čtení
3600 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x16
Velikost disku M.2 SSD
2280 (22 x 80 mm)
Kapacita disku SSD
1 TB
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8 g
Výška
8 mm
Šířka
80 mm
Hloubka
22 mm
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
UKCA
Provozní podmínky
Náraz při provozu
1500 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před vlhkostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4713436150435 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
| Certifikace: | CE, FCC, UKCA, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
