Silicon Power SP032GBSVU560F02 paměťový modul 32 GB 1 x 32 GB DDR5 SODIMM 5600 MHz ECC
Kód: PAMSLPSOO0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vnitřní paměti
DDR5
ECC
Ano
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Frekvence paměti
5600 MHz
Napětí paměti
1.1
CAS latence
46
Komponent pro
Laptop
Hmotnost a rozměry
Výška
30 mm
Šířka
69,6 mm
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436152385 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
