Silicon Power SODIMM DDR5 16 GB 5600 CL46
Kód: PAMSLPSOO0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
Laptop
CAS latence
46
Napětí paměti
1.1
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Vnitřní paměť
16 GB
Formát paměti
262-pin SO-DIMM
Typ vnitřní paměti
DDR5
Frekvence paměti
5600 MHz
Hmotnost a rozměry
Šířka
69,6 mm
Výška
30 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436152347 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 7 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
