SILICON POWER PCIe Gen 4x4 XS70 Interní jednotka SSD 1TB M.2 2280 NVMe 1.4 (SP01KGBP44XS7005) Černá, Šedá
Kód: GAMSLPSSD0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita disku SSD
1 TB
Rychlost čtení
7300 MB/s
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
NVMe
Ano
Rychlost zápisu
6800 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Verze NVMe
1.4
Barva
Černá
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1600000 h
Formát SSD
M.2
Podsvícení
Ne
Komponent pro
PC/Laptop
Rozhraní
PCI Express
Hmotnost a rozměry
Šířka
24,6 mm
Výška
10,8 mm
Hmotnost
33 g
Hloubka
80 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 4713436146322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 12 mm |
| Certifikace: | CE / FCC / BSMI / Green Dot / WEEE / RoHS / KCC |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
