Silicon Power HYPERA paměťová karta 512 GB MicroSDXC 3D TLC NAND Třída 10 (SP512GBSTEI31V10)
Kód: PAMSLPSDG0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ochranné funkce
Odolný proti vibracím
Barva
Černá
Příkon
Napětí paměti
2.7
Hmotnost a rozměry
Hloubka
1 mm
Hmotnost
0,3 g
Výška
15 mm
Šířka
11 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Paměť
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 3 (U3)
Typ flash karty
MicroSDXC
Kapacita
512 GB
Rychlost čtení
880 MB/s
Typ vnitřní paměti
3D TLC NAND
Rychlost zápisu
700 MB/s
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
8 - 95%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4713436166207 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 5 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
