Silicon Power DS72 USB paměť 500 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Červená
Kód: PAMSLPFLD0085
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Hliník, Guma
Barva
Červená
Formát
Čepice
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
15,6 g
Výška
10,4 mm
Šířka
21,3 mm
Hloubka
81 mm
Údaje o balení
Typ balení
Blistr
Další charakteristiky
Certifikáty shody
Federální komunikační komise (FCC)
Bezpečnost
Hardwarové šifrovaní
Ano
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Výkon
Rychlost čtení
1050 MB/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Plug and Play
Ano
Rozhraní zařízení
USB Type-A / USB Type-C
Kapacita
500 GB
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.025 kg |
| EAN: | 4713436162575 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 15 mm |
| Kompatibilní produkty: | PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x+, Linux 2.6.x+, Android 6.0+, iOS 13+ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
