Silicon Power DS72 USB paměť 500 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Černá
Kód: PAMSLPFLD0078
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Hliník, Guma
Vestavěný displej
Ne
Formát
Čepice
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
21,3 mm
Výška
10,4 mm
Hloubka
80,9 mm
Výkon
Rychlost čtení
1050 MB/s
USB verze
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Kapacita
500 GB
Rozhraní zařízení
USB Type-A / USB Type-C
Rychlost zápisu
850 MB/s
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.021 kg |
| EAN: | 4713436157441 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 13 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
| Certifikace: | CE, UKCA, FCC, BSMI |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later Mobile device- Android OS 6.0 or later, iOS 13 or later |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
