Silicon Power DDR5 5600 CL46 32 GB SP032GBLVU560F02
Kód: PAMSLPDR50035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Napětí paměti
1.1
CAS latence
46
Typ vnitřní paměti
DDR5
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Přenosová rychlost dat paměti
5600 MT/s
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Komponent pro
PC
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Hmotnost a rozměry
Výška
31,3 mm
Šířka
133,4 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| EAN: | 4713436152187 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 15 mm |
| Šířka balení: | 176 mm |
| Délka balení: | 69 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
