Silicon Power DDR5 4800 CL40 32 GB SP032GBLVU480F02
Kód: PAMSLPDR50033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Vnitřní paměť
32 GB
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Napětí paměti
1.1
Typ vnitřní paměti
DDR5
Přenosová rychlost dat paměti
4800 MT/s
Komponent pro
PC
CAS latence
40
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Hmotnost a rozměry
Výška
31,3 mm
Šířka
133,4 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4713436147176 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 12 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 67 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
