SILICON POWER DDR4 UDIMM Paměť RAM 2666 MHz CL19 16 GB (SP016GBLFU266X02) Černá
Kód: PAMSLPDR40037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Frekvence paměti
2666 MHz
CAS latence
19
Komponent pro
PC/Laptop
Typ vnitřní paměti
DDR4
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 16 GB
Vstupní napětí
1.2 V
Vnitřní paměť
16 GB
Formát paměti
288-pin UDIMM
Barva
Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4713436143772 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 67 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 18 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
