SILICON POWER DDR4 SODIMM Paměť RAM 3200 MHz CL22 32 GB (SP032GBSFU320X02) Černá
Kód: PAMSLPSOO0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC/Laptop
Vnitřní paměť
32 GB
Vstupní napětí
1.2 V
Typ vnitřní paměti
DDR4
Frekvence paměti
3200 MHz
Formát paměti
260-pin SO-DIMM
CAS latence
22
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Barva
Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4713436144175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
