Silicon Power Armor A60 externí pevný disk 1000 GB Černá
Kód: DIASLPZEW0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šifrování/zabezpečení
256-bit AES
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
LED indikátory
Ano
Podporované operační systémy Linux
Ano
Ochranné funkce
Odolné proti poškrábání
Barva
Černá
Základní materiál
Plast, Guma
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.9 Mavericks
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
138,5 mm
Výška
23,2 mm
Hloubka
85,9 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB konektor
USB Typ-A
Wi-Fi
Ne
Technologie Thunderbolt
Ne
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Pevný disk
Kapacita pevného disku
1 TB
Velikost pevného disku
2.5"
Model
HDD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 4712702635997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 192 mm |
| Šířka balení: | 112 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Certifikace: | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
