Silicon Power Ace A55 2.5" 2000 GB Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIASLPSSD0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podsvícení
Ne
Formát SSD
2.5"
Rychlost přenosu dat
6 Gbit/s
Typ paměti
3D NAND
Rychlost zápisu
530 MB/s
Rychlost čtení
560 MB/s
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1500000 h
Komponent pro
PC/Laptop
Podpora technologie SMART
Ano
Kapacita disku SSD
2 TB
NVMe
Ne
Rozhraní
Serial ATA III
Sekvenční rychlost čtení (ATTO )
560 MB/s
Sekvenční rychlost zápisu (CDM)
450 MB/s
Sekvenční rychlost čtení (CDM)
500 MB/s
Kód harmonizovaného systému
84717070
Sekvenční rychlost zápisu (ATTO)
530 MB/s
Příkon
Provozní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hmotnost
63 g
Šířka
69,8 mm
Hloubka
100 mm
Provozní podmínky
Odolnost proti vibracím
20 G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| EAN: | 4713436124245 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 10 mm |
| Šířka balení: | 127 mm |
| Délka balení: | 108 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
