Silicon Power A66 externí pevný disk 5 TB Černá
Kód: DIASLPZEW0038
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Plug and Play
Ano
Barva
Černá
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
LED indikátory
Výkon
Podporované operační systémy Linux
Kernel 2.6.31
Základní materiál
Plast, Guma
Ochranné funkce
Odolný proti nárazům
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.5 Leopard
Příkon
Napájení sběrnicí
USB
Napájení přes sběrnici
5 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
328 g
Výška
139,2 mm
Šířka
96 mm
Hloubka
24 mm
Údaje o balení
Dodávané kabely
USB
Možnosti připojení
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Maximální přenosová rychlost
5000 Mbit/s
USB konektor
USB Typ-A
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Pevný disk
Kapacita pevného disku
5 TB
Udržitelnost
Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti
Ano
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4713436145479 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 203 mm |
| Šířka balení: | 134 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
