Siemens EQ.6 plus s500 TE655319RW Espresso Espresso kávovar 1,7 l Plně automatické
Kód: AGDSIMEXP0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1500 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,7 kg
Výška
385 mm
Šířka
301 mm
Hloubka
458 mm
Technické údaje
Automatické mletí kávy
Ano
Výkon
Počet teplotních nastavení
3
Typ produktu
Espresso kávovar
Počet odtoků
2
Vodní filtr
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Kapacita nádoby na kávová zrna
300 g
Objem zásobníku vody
1,7 l
Samočisticí
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Systém na horkou vodu
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Umístění přístroje
Pracovní deska
Kapacita v šálcích
2 hrnků
Vestavěný mlýnek
Ano
Maximální provozní tlak
19 bar
Ergonomie
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Typ displeje
LCD
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Délka šňůry
1 m
Typ ovládání
Dotyk
Funkce a programy vaření
Příprava kávy flat white
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Příprava americana
Ano
Příprava latte macchiata
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.9 kg |
| EAN: | 4242003806388 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
