Šicí stroj SINGER START 1306
Kód: AGDSINMSZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Typ ovládání
Otočné
Automatický navlékač jehly
Ne
Charakteristiky
Stehy: rovný, klikatý, saténový, krytý, motýlek; 3 polohy přítlačné patky; uchopovač raketoplánu
Funkce šicího stroje
Šití
Nastavitelná délka stehu
Ano
Volné rameno
Ano
Knoflíkový typ
4 kroky
Počet vzorů stehu
6
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3 kg
Obsah balení
Další příslušenství
Y
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.63 kg |
| EAN: | 374318856230 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 225 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
