Šicí stroj ŁUCZNIK TERESA, bílo-fialový
Kód: AGDLUNMSZ0062
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Knoflík
Nastavitelná délka stehu
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Zpětný chod
Ano
Automatická knoflíková dírka
Ano
Model
Mechanický
LED indikátory
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Délka stehu
4.5 mm
Displej
Ne
Počet programů
34
Počet vzorů stehu
6
Vestavěné světlo
Ano
Úchyty
Ano
Pedál pro ovládání nohou
Ano
Šířka stehu
5 mm
Nastavitelná rychlost
Ano
Barva
Purpurová
Volné rameno
Ano
Včetně naváděče nití
Ano
Tichý provoz
Ano
Stehy pro elastické tkaniny
Ano
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Příkon
70 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
190 mm
Výška
300 mm
Hmotnost
7,6 kg
Hloubka
400 mm
Obsah balení
Včetně příslušenství šicího stroje
Slivka
Včetně sady jehel
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.81 kg |
| EAN: | 5902022181932 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
| Návod k obsluze: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
