Šicí stroj Łucznik Malwina 2070
Kód: AGDLUNMSZ0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet vzorů stehu
63
Funkce šicího stroje
Šití
Šířka stehu
7 mm
Typ ovládání
Knoflíky
Zpětný chod
Ano
Barva
Bílá
Počet programů
99
Knoflíkový typ
One-Step 7
Nastavitelná délka stehu
Ano
Volné rameno
Ano
Úchyty
Ne
Nastaviltená pozice jehly
Ano
Pedál pro ovládání nohou
Ano
Automatická knoflíková dírka
Ano
Obsah balení
Včetně sady jehel
Ano
Včetně příslušenství šicího stroje
Zipper foot
Včetně olejničky
Ano
Počet přiložených jehel
3
Včetně šroubováku
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.043 kg |
| EAN: | 5902022180911 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 285 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 365 mm |
| Model: | Elektronický šicí stroj |
| Displej: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
