Shure SRH440A-EFS Sluchátka Kabel Černá
Kód: MISSUHSLU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
268 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Délka kabelu
3 m
Barva
Černá
Typ produktu
Sluchátka
Sluchátka
Frekvence sluchátek
10 - 22000 Hz
Ovladač jednotky
4 cm
Maximální příkon
500 mW
Typ magnetu
Síran neodymitý
Impedance
44 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 042406552158 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 251 mm |
| Šířka balení: | 258 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
