Shure SM7dB - dynamický vokální mikrofon s vestavěným předzesilovačem
Kód: MISSUHMIK0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Výška
150 mm
Šířka
96,5 mm
Hmostnost mikrofonu
764 g
Délka
198,1 mm
Technické údaje
Impedance
150 ohm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR-3
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Fantomové napájení
Ano (48V)
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-59 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 042406756860 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 182 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
