Shure SM7B mikrofon Černá Studiový mikrofon
Kód: MISSUHMIK0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
765,4 g
Kód harmonizovaného systému
85181000
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Technické údaje
Výstupní zesílení
-59 dB
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR vstup
Ano
Výkon
Barva
Černá
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Typ hlasové cívky
Dynamický
Citlivost mikrofonu
-59 dB
Model
Studiový mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 042406088879 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
