Shure SM58SE - dynamický, kardioidní, vokální mikrofon s vypínačem
Kód: MISSUHMIK0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Výška
168 mm
Průměr výrobku
51 mm
Hmotnost
298 g
Možnosti připojení
Konektor XLR
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 15000 Hz
Typ vypínače
Ruční spínač
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 042406071833 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 257 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
