Shure SM58 Černá Pódiový/profesionální mikrofon
Kód: MISSUHMIK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Kód harmonizovaného systému
85181000
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
298 g
Rozměry mikrofonu (h x v)
51 x 162 mm
Další charakteristiky
Konektor(y)
XLR
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 15000 Hz
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Citlivost mikrofonu
-54,5 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 042406071826 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
