Shure SLXD4DE-G59 - bezdrátový mikrofonový přijímač, 470 - 514 MHz
Kód: MISSUHMIK0222
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přepínání šířky pásma
44 MHz
Rozsah rádiových frekvencí
470 - 514 MHz
Odmítnutí sousedního kanálu
75 dB
Barva
Černá
Způsob uchycení
Desktop
Počet antén
2
Typ přijímače
Duální
Základní materiál
Kov
Typ antény
Vyjímatelná
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ anténního konektoru
BNC
Impedance
50 ohm
Počet kanálů
32 kanály/kanálů
Frekvenční odezva mikrofonu
20 - 20000 Hz
Vestavěný displej
Ano
Příkon
Vstupní napětí
15 V
Typ napájení
DC
Spotřeba proudu
600 mA
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,45 kg
Hloubka
152 mm
Šířka
393 mm
Výška
42 mm
Možnosti připojení
XLR out
2
Počet RJ-45 portů
1
Výstup 3,5 mm
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.43 kg |
| EAN: | 042406556422 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 462 mm |
| Délka balení: | 355 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
