Shure SLXD24E/SM58-G59 bezdrátový mikrofonový systém
Kód: MISSUHMIK0216
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah rádiových frekvencí
470 - 514 MHz
Výstup 6,35 mm
1
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
XLR out
1
Schéma sběru
Kardioidní
Dynamický rozsah
118 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,02%
Počet RJ-45 portů
1
Počet antén
2
Provozní rozsah teplot (T-T)
-18 - 50 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-29 - 74 °C
Počet kanálů
32 kanály/kanálů
Příkon
Provozní napětí (přijímač)
15 V
Maximální spotřeba energie (přijímač)
600 mA
Hmotnost a rozměry
Rozměry receiveru (š x h x v)
197 x 152 x 42 mm
Hmotnost vysílače
147 g
Rozměry vysílače
37,1 x 37,1 x 176 mm
Hmotnost receiveru
816 g
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
1,5 V
Obsah balení
Počet mikrofonů v ceně
1
Počet vysílačů v balení
1
Počet přijímačů v balení
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Vysílač
Displej vysílače
Ano
Typ vysílače
Ruční vysílač
Materiál skříně vysílače
Kov
Přijímač
Displej přijímače
Ano
Frekvenční odezva přijímačů AF
20 - 20000 Hz
Materiál skříně přijímače
Ocel
Typ anténního konektoru
BNC
Typ přijímače
Stacionární přijímač
Mikrofon
Frekvenční odezva mikrofonu
50 - 15000 Hz
Princip kondenzátoru mikrofonu
Dynamický mikrofon
Typ napájení mikrofonu
Baterie
Připojení mikrofonu
RF bezdrátový
Typ mikrofonu
Ruční mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 042406557610 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 455 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
