Shure SLXD1=-G59 - osobní vysílač typu bodypack, 470 - 514 MHz
Kód: MISSUHMIK0213
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Bitová hloubka
24
Rozsah rádiových frekvencí
470 - 514 MHz
Maximální provozní vzdálenost
100 m
Dynamický rozsah
118 dB
Počet kanálů
32 kanály/kanálů
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Příkon
Maximální spotřeba energie (přijímač)
600 mA
Provozní napětí (přijímač)
15 V
Baterie
Typ baterie
AA
Napětí baterie
1,5 V
Životnost baterie
8 hodin
Počet baterií
2
Typ zdroje
Dobíjecí baterie
Obsah balení
Počet vysílačů v balení
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Vysílač
Typ vysílače
Vysílač na tělo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 042406560160 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
