Shure SE215 Pro Sluchátka s mikrofonem Kabel Do ucha Jeviště/studio Průhledná
Kód: MISSUHSLU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Sluchátka do uší
Dodatečné informace
Pouze pro profesionální použití
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
30 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Styl nošení
Do ucha
Délka kabelu
1,62 m
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Doporučené použití
Jeviště/studio
Barva
Průsvitné, Bílá
Barva kabelu
Průhledná
Typ sluchátek
Stereofonní
Odnímatelný kabel
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-18 - 57 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-29 - 74 °C
Obsah balení
Audio adaptéry součástí balení
6ˌ3 mm
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm)
Náušníky
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Sluchátka
Frekvence sluchátek
22 - 17000 Hz
Citlivost sluchátek
107 dB
Redukce šumu
Ano
Typ ovladače
Dynamický
Impedance
17 ohm
Mikrofon
Typ mikrofonu
In-line
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 042406196970 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 50 mm |
| Šířka balení: | 80 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
