Shure SE112-GR Sluchátka Kabel Do ucha Hovory/hudba Černá, Šedá
Kód: MISSUHSLU0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Dodatečné informace
Pouze pro profesionální použití
Typ produktu
Sluchátka do uší
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
30 g
Možnosti připojení
USB konektivita
Ne
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Bluetooth
Ne
Výkon
Barva kabelu
Černá
Ovládací klávesy
Track <
Styl nošení
Do ucha
Typ ovládání
Knoflíky
Doporučené použití
Hovory/hudba
Barva
Šedá
Délka kabelu
1,27 m
Typ produktu
Sluchátka
Obsah balení
Náušníky
Ano
Pouzdro
Ano
Sluchátka
Citlivost sluchátek
105 dB
Redukce šumu
Ano
Impedance
16 ohm
Frekvence sluchátek
25 - 17000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 042406351430 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
