Shure SBH50G2-BK - profesionální bezdrátová sluchátka AONIC 50 se systémem ANC (černá)
Kód: MISSUHSLU0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
Android
Možnosti připojení
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
USB konektivita
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
USB konektor
Micro-USB
Výkon
Barva
Černá
Doporučené použití
Hudba
Sklopný
Ano
Typ produktu
Sluchátka
Typ ovládání
Knoflíky
Určeno pro děti
Ne
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Styl nošení
Přes hlavu
Typ sluchátek
Stereofonní
Baterie
Doba souvislého přehrávání zvuku (bez ANC)
45 hodin
Bateriový provoz
Ano
Doba souvislého přehrávání zvuku (s ANC)
20 hodin
Obsah balení
Dodávané kabely
USB
Pouzdro na přenášení
Ano
Typ nabíjecího pouzdra
Kabel
Dobíjecí pouzdro
Ano
Sluchátka
Akustický systém
Zavřené
Maximální vstupní výkon
100 mW
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Impedance
39 ohm
Dodavatelské údaje
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 042406775144 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 75 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
