Shure Nexadyne NXN6 - Mikrofon s konektorem XLR pro snare drum/toms, 1 ks. (černý)
Kód: MISSUHMIK0311
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
245 g
Možnosti připojení
XLR out
1
Technologie propojení
Kabel
USB port
Ano
Výstup sluchátek
Ano
Konektor USB
Micro-USB B
Rozhraní zařízení
XLR/USB
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Zinek
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-61 dB
Model
Studiový mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 16000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Typ hlasové cívky
Dynamický
Redukce šumu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 042406845335 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
