Shure Nexadyne™ 8/S - dynamický mikrofon, superkardioida s konektorem XLR, černý
Kód: MISSUHMIK0087
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
294 g
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Mikrofon
Citlivost (1 kHz)
–51.0 dBV/Pa
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Impedance
450 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 042406795197 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 102 mm |
| Šířka balení: | 227 mm |
| Délka balení: | 67 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
