Shure MV88+ VIDEO KIT Černá Stolní mikrofon
Kód: MISSUHMIK0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Příkon
Napájecí zdroj
USB
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
180 g
Šířka
44 mm
Hloubka
44 mm
Výška
93 mm
Možnosti připojení
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Konektor USB
Micro-USB B
Výstup sluchátek
Ano
Rozhraní zařízení
USB
Technologie propojení
Kabel
USB port
Ano
Výkon
Barva
Černá
Způsob uchycení
Tabulka
Základní materiál
Neopren
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Přijímač
Audio výstup
3.5 mm
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Bitová rychlost
24 bit
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
120 dB
Průměr membrány
1 cm
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Přepínač propustního filtru
75 Hz
Model
Stolní mikrofon
Citlivost (1 kHz)
-37 dB/m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 042406677356 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 191 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 112 mm |
| Kompatibilní produkty: | MV5, MV5C, MV7, MV51, MVI, MV88, MV88+ VIDEO KIT, MVL |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
