Shure MV7I - chytrý mikrofon a rozhraní
Kód: MISSUHMIK0102
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Příkon
Fantomové napájení
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
164 mm
Hloubka
169,5 mm
Hmotnost
567 g
Šířka
94 mm
Software
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR Combo vstupy
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Obsah balení
Obsah balení
Větrná houba x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Materiál
Základní materiál
Hliník
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-33 dB
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný/kardioidní
Typ hlasové cívky
Dynamický
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
128 dB
Podpora zvukových efektů
Ano
Dynamický rozsah mikrofonu
36 dB
Model
Podcastový mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 16000 Hz
Bitová hloubka
24
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 042406805407 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
