Shure MV7-X mikrofon Černá Studiový mikrofon
Kód: MISSUHMIK0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Hmotnost a rozměry
Hloubka
90 mm
Výška
164 mm
Šířka
153 mm
Hmostnost mikrofonu
550 g
Možnosti připojení
XLR out
1
Technologie propojení
Kabel
Výstup sluchátek
Ano
Rozhraní zařízení
XLR/USB
Konektor USB
Micro-USB B
USB port
Ano
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Dodávané kabely
USB typ C na mikro USB typ B
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Typ hlasové cívky
Dynamický
Dynamický rozsah mikrofonu
36 dB
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
132 dB
Citlivost (1 kHz)
1,78 dB/m
Citlivost mikrofonu
55 dB
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Jednosměrný/kardioidní
Ztlumení mikrofonu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 042406738071 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
