Shure MV7+-K - Přednáškový/hlasový mikrofon s konektorem XLR/USB-C, Černy
Kód: MISSUHMIK0031
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Příkon
Napájecí zdroj
USB
Hmotnost a rozměry
Šířka
90 mm
Výška
169,5 mm
Hloubka
90 mm
Hmostnost mikrofonu
573,5 g
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR/USB
USB port
Ano
Konektor USB
USB typu C
Technologie propojení
Kabel
XLR out
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Obsah balení
Kabel USB-C do C
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Citlivost (1 kHz)
1,78 dB/m
Frekvence mikrofonu
50 - 16000 Hz
Citlivost mikrofonu
55 dBV/Pa (XLR) / -33 dBFS (USB)
Typ hlasové cívky
Dynamický
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
128 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 042406791571 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
