Shure MV7+-K-BNDL - řečnický pultík/hlasový mikrofon s konektorem XLR/USB-C, černý + stolní stojan GATOR
Kód: MISSUHMIK0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Možnosti připojení
Výstup sluchátek
Ano
XLR out
1
Konektor USB
Micro-USB B
Rozhraní zařízení
XLR/USB
USB port
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Mikrofon
Model
Podcastový mikrofon
Citlivost (1 kHz)
1,78 dB/m
Frekvence mikrofonu
50 - 16000 Hz
Typ hlasové cívky
Dynamický
Dynamický rozsah mikrofonu
36 dB
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
128 dB
Ztlumení mikrofonu
Ano
Citlivost mikrofonu
-55 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 042406791694 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 147 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
